Projektujemy opakowania skrojone na miarę.

Dwa projekty do wyboru.

Zawsze staramy się przedstawić dwa projekty wstępne, skoncentrowane na wartości produktu, ale w odrobinę inny sposób, tak aby Klient miał wybór co do ostatecznego wyglądu opakowania doskonale pasującego do produktu.

Nawet 70% zniżki przy jednej serii.

Cala seria opakowań, różniąca się drobnymi szczegółami oznacza dla nas o wiele mniej pracy, a dla Klienta o wiele mniejszą cenę.

Wyjątkowa nazwa i identyfikacja produktu.

Nazwa produktu i jego logo bardzo często decyduje o jego wartości i rozpoznawalności. Możemy je dla Ciebie stworzyć, tak by produkt wyróżniał się na półce sklepowej. Projektowanie logotypu to pierwszy krok do stworzenia doskonale rozpoznawalnej marki. Projektowanie logotypu

Treść nakręca sprzedaż.

Każdego dnia zalewa nas fala przekonań do kupna konkretnego produktu, w czasach ogromnej konkurencji slogany i hasła muszą zachęcać do zakupu, tworzą całość przy pracy nad skutecznym opakowaniem.

DTP, siatki wykrojników i kody kreskowe.

Po zakończeniu projektu i finalizacji zlecenia przekazujemy wszelkie materiały w plikach otwartych, które mogą przydać się w przyszłości. Pełne prawa autorskie naszych projektów stają się własnością Klienta.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ

Stworzony specjalnie dla naszych Klientów kwestionariusz pozwoli nam lepiej przygotować się na współpracę. To najważniejsze informacje dotyczące Twoich preferencji, dzięki którym sprawnie powstanie profil potrzeb co zaowocuje szybszym terminem realizacji zlecenia.

Wszytkie projekty w jednym bezpiecznym miejscu.

Wszyscy nasi Klienci otrzymują stały dostęp do wykonanych projektów.
Wszystkie projekty magazynujemy w panelu klienta tak długo jak trwa nasza współpraca.
W panelu Klienta są wszystkie materiały użyte przy realizacji danego zlecenia.