Indywidualne projekty i produkcja z kartonu jako wsparcie sprzedaży.

Dwa różne projekty do wyboru

Otrzymasz dwa dopracowane projekty wstępne – przedstawiające koncepcje w nieco różny sposób, co pozwoli zdecydować, który będzie idealny na podstawie preferencji klientów

Projekt wykrojnika / siatki konstrukcyjnej

Zajmujemy się tworzeniem standów, displa’y oraz siatek wykrojników opakowań. Przed finalnym wykrojnikiem otrzymasz wycięty i poskładany wzór z plotera. Dzięki takiej próbnej konstrukcji nie doprowadzimy do błędu w ostatecznym wykrojniku – będzie doskonale dopasowany. Specjalizujemy się również w standach na palety typu CHEP.

Transport po produkcji

Oferujemy produkcję całego zlecenia oraz transport na paletach.

Kody kreskowe, siatki wykrojników i DTP.

Po skończonym zleceniu przekazujemy pełne prawa autorskie i pliki otwarte, wszystkie materiały z możliwością wykorzystania w przyszłości z możliwością edycji i zmian. Nasze projekty staną się wyłącznie Twoje.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Przedstawiamy nasz katalog gotowych i pewnych rozwiązań, jeśli któryś spełnia Twoje oczekiwania nie zapłacisz za projekt siatek i produkcję wykrojnika.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ

Stworzony specjalnie dla naszych Klientów kwestionariusz pozwoli nam lepiej przygotować się na współpracę. To najważniejsze informacje dotyczące Twoich preferencji, dzięki którym sprawnie powstanie profil potrzeb co zaowocuje szybszym terminem realizacji zlecenia.

Wszytkie projekty w jednym bezpiecznym miejscu.

Wszyscy nasi Klienci otrzymują stały dostęp do wykonanych projektów.
Wszystkie projekty magazynujemy w panelu klienta tak długo jak trwa nasza współpraca.
W panelu Klienta są wszystkie materiały użyte przy realizacji danego zlecenia.