SKLEPY INTERNETOWE PEŁNE MOŻLIWOŚCI

Wywiad.

Na początku naszej współpracy będziemy Cię prosić o odpowiedź na szereg pytań ułatwiających nam realizacje projektu. Najważniejsze to w jakim celu strona ma być stworzona, co jest istotne dla Twoich klientów, jak wygląda konkurencja, jakie grupy docelowe mają zostać zainteresowane ofertą. Te i wiele innych pytań pomoże nam stworzyć projekt oraz funkcjonalność skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

E-commerce

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o platformę WordPress i wtyczkę WooCommerce. To jeden z najbardziej popularnych systemów na świecie, wciąż rozwijany co daje gwarancję bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju. Można go zmodyfikować tak, by był doskonale  dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Integracje

Oferujemy integracje sklepów internetowych z różnymi systemami. Kurierzy, bramki płatności – dobrane według indywidualnych potrzeb.

SSL.

Sklep internetowy pozostający na naszych serwerach jest objęty darmowym certyfikatem SSL przez cały okres hostingowania.

Optymalizacja i prędkość działania.

Sklepy tworzone przez nasz zespół są zawsze zoptymalizowane, co oznacza że pliki takie jak na przykład css, html, js są kompresowane i zapisywane w pamięci komputerów odwiedzających. Wszystkie zdjęcia w momencie ich dodawania do strony są optymalizowane „w locie” – bez straty na jakości. Wszystko po to, by sklep internetowy był szybki i gotowy na dużą ilość odwiedzin oraz dobrze wypadał w testach Google. Roboty Google uwielbiają szybkie i zoptymalizowane strony i dzięki tym rozwiązaniom na pewno wpadamy wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania.

Aplikacja na iOS & Android

Dbamy o wizerunek naszego klienta w sieci dlatego oferujemy dodatkowo do sklepu internetowego aplikacje na platformy iOS oraz Android, dzięki temu klienci naszych klientów mogą mieć wasz sklep na ekranie swojego smartphone jako odrębną aplikację, dzięki takiej aplikacji klienci czują większą więź ze sklepem oraz mają zawsze szybki dostęp do swoich ulubionych artykułów

INTEGRACJE