RESPONSYWNE STRONY WWW

Wywiad.

Na początku naszej współpracy będziemy Cię prosić o odpowiedź na szereg pytań ułatwiających nam realizacje projektu. Najważniejsze to w jakim celu strona ma być stworzona, co jest istotne dla Twoich klientów, jak wygląda konkurencja, jakie grupy docelowe mają zostać zainteresowane ofertą. Te i wiele innych pytań pomoże nam stworzyć projekt oraz funkcjonalność skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

RESPONSYWNE STRONY WWW

Mobile first – dlatego że w dzisiejszych czasach ponad połowa ruchu w sieci to smartfony. Tworzymy strony najpierw działające na smartfonach, a dopiero później na komputerach, następnie działają na wszystkich dostępnych urządzeniach.

Zamiast grafiki / działające demo

Zamiast projektu graficznego bez animacji możemy stworzyć demo strony uzupełnione przykładowymi treściami i zdjęciami, tak by można było w pełni zobaczyć w jaki sposób strona będzie funkcjonować.

Dopasowany hosting.

Jako że lubimy jak Klient jest dopieszczony zawsze oferujemy komplet usług tak aby nie musieć angażować innych. Dlatego oferujemy Ci 3 pakiety hostingowe lub dedykowane rozwiązanie hostingowe.

Optymalizacja SEO

W trakcie pracy nad projektem przeprowadzamy również optymalizację strony pod kątem SEO. Stosujemy praktyki Mobile first, optymalizację kodu, poprawiamy wygląd na smartfonach, dopieszczamy treści, analizujemy szybkość strony i wiele innych czynników mających wpływ na mobilny i desktopowy ruch w wyszukiwarce Google.