RESPONSYWNE STRONY WWW

Wywiad.

Na początku naszej współpracy będziemy Cię prosić o odpowiedź na szereg pytań ułatwiających nam realizacje projektu. Najważniejsze to w jakim celu strona ma być stworzona, co jest istotne dla Twoich klientów, jak wygląda konkurencja, jakie grupy docelowe mają zostać zainteresowane ofertą. Te i wiele innych pytań pomoże nam stworzyć projekt oraz funkcjonalność skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

RESPONSYWNE STRONY WWW

Mobile first – dlatego że w dzisiejszych czasach ponad połowa ruchu w sieci to smartfony. Tworzymy strony najpierw działające na smartfonach, a dopiero później na komputerach, następnie działają na wszystkich dostępnych urządzeniach.

Zamiast grafiki / działające demo

Zamiast projektu graficznego bez animacji możemy stworzyć demo strony uzupełnione przykładowymi treściami i zdjęciami, tak by można było w pełni zobaczyć w jaki sposób strona będzie funkcjonować.

Dopasowany hosting.

Jako że lubimy jak Klient jest dopieszczony zawsze oferujemy komplet usług tak aby nie musieć angażować innych. Dlatego oferujemy Ci 3 pakiety hostingowe lub dedykowane rozwiązanie hostingowe.

Optymalizacja SEO

W trakcie pracy nad projektem przeprowadzamy również optymalizację strony pod kątem SEO. Stosujemy praktyki Mobile first, optymalizację kodu, poprawiamy wygląd na smartfonach, dopieszczamy treści, analizujemy szybkość strony i wiele innych czynników mających wpływ na mobilny i desktopowy ruch w wyszukiwarce Google.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ

Stworzony specjalnie dla naszych Klientów kwestionariusz pozwoli nam lepiej przygotować się na współpracę. To najważniejsze informacje dotyczące Twoich preferencji, dzięki którym sprawnie powstanie profil potrzeb co zaowocuje szybszym terminem realizacji zlecenia.

Wszytkie projekty w jednym bezpiecznym miejscu.

Wszyscy nasi Klienci otrzymują stały dostęp do wykonanych projektów.
Wszystkie projekty magazynujemy w panelu klienta tak długo jak trwa nasza współpraca.
W panelu Klienta są wszystkie materiały użyte przy realizacji danego zlecenia.